Jak jsem byla testovat HCM

10.10.2012 23:39

Hurááááá, tak už tam taky konečně jsem v té České databázi koček testovaných na HCM a PKD a víte proč? Ne? Tak Vám to pěkně prásknu.

Mezi mrouskáním to znamená, že už chci konečně toho pořádného kocura, už jsem začala zkracovat intervaly a to konečně teda s mojí paní bytu pohlo a jely jsme mě otestovat na HCM. No, ona totiž přímo a doslova řekla „ to bych si nelajzla, abych do chovu pustila netestované zvíře na HCM“. Rozhodnuto, jely jsme na to HCM k MVDr. Martinu Novákovi  na ABvet kliniku do Bohumína, u kterého už paní bytu byla s kluky a pak ještě dvakrát s Muminkem, to je ten můj „brácha“ co má to srdíčko nemocné tím HCM.

Myslela jsem si, že budu jen ležet, ale před tím jsem si musela stoupnout na nějakou váhu, aby prý věděl kolik vážim, pak mi kontroloval čip nechápu proč, asi paní bytu nevěřil, že to jsem já, ale mě si nikdo teda nesplete takovou tryskomyšku, ale odpouštím mu. No, ještě si mně poslechl tím stetoskopem, nebo jak se tomu říká a šlo se ležet.

Jenže, než jsem zjistila, že musím fakt jen ležet a nesmím sebou házet jak nějaká žížala, tak to chvíli trvalo, i na deku z přepravky mě položili, ať jsem klidnější, ale naštěstí tam byl jeden hodný pan doktor a chytl mně za zadní nohy, ale já už pochopila, že musím ležet pěkně v klidu. Paní bytu mě držela vpředu pořád mi něco vykládala, jako by mě to zajímalo, ale nechala jsem ji vykecat , pěkně jsem ležela a užívala jsem si, jak mi pan doktor jezdí tou věcí po srdíčku. Asi za dvacet minut nebo půl hoďky skončil a to mě teda namíchlo. No jo, nebyli jsme tam sami.

No, zjistila jsem, že vyšetření je brnkačka, to se jenom leží a doktor mi jezdí po srdíčku a kouká se na obrazovku „dopplera“, ale to není normální sono to je totiž speciální a nemají ho všude, abyste si nemysleli.

Ještě jsme udělali test FeLV a FIV oboje negativní a šly jsme počkat do čekárny, než si nás pan doktor pozve zpátky pro výsledek a ten byl, jak jsme se potom dozvěděly, HCM negativní. No, radost paní bytu se ani nedá popsat takovou obrovskou ji měla.

 

Tak se mějte pěkně a někdy příště Vaše  Bejbulína a  Sphynx Cattery Mutiny,Cz

Zpět

Kontakt

Sphynx Cattery Mutiny,CZ Sandra Lamichová
Ostrava

+420.603975205

Copyright © 2012 | Sphynx Cattery MUTINY,CZ

Tvorba www stránek zdarmaWebnode